پیش فرویش بلیت های اکران فروشنده اصغر فرهادی آغاز شد. همان‌طور که علی سرتیپی پخش‌کننده فیلم «فروشنده» چند روز پیش اعلام کرده بود آخرین ساخته اصغر فرهادی از ۱۰ شهریور در گروه‌های آزاد اکران خواهد شد. سایت سینماتیکت از شنبه ۶ شهریور، پیش‌فروش بلیت‌های این فیلم را در پردیس‌های سینمایی کوروش و آزادی آغاز کرده و در حال حاضر امکان خرید بلیت سانس‌های روز چهارشنبه برای تماشاگران وجود دارد. زمان اکران آخرین ساخته اصغر فرهادی، در هفته‌های گذشته مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته بود بخصوص که شائبه‌هایی در ...

پیش فرویش بلیت های اکران فروشنده اصغر فرهادی آغاز شد

 

همان‌طور که علی سرتیپی پخش‌کننده فیلم «فروشنده» چند روز پیش اعلام کرده بود آخرین ساخته اصغر فرهادی از ۱۰ شهریور در گروه‌های آزاد اکران خواهد شد. سایت سینماتیکت از شنبه ۶ شهریور، پیش‌فروش بلیت‌های این فیلم را در پردیس‌های سینمایی کوروش و آزادی آغاز کرده و در حال حاضر امکان خرید بلیت سانس‌های روز چهارشنبه برای تماشاگران وجود دارد.

.

زمان اکران آخرین ساخته اصغر فرهادی، در هفته‌های گذشته مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته بود بخصوص که شائبه‌هایی درباره تحریم این فیلم از سوی حوزه هنری نیز کمی ماجرا را بحث برانگیز کرده بود که در نهایت علی سرتیپی مدیرعامل فیلمیران و پخش‌کننده فیلم «فروشنده» اعلام کرد قرارداد اکران با این نهاد نیز بسته شده است.

 

سرتیپی پیش از این اعلام کرده بود «فروشنده» قطعا از چهارشنبه ۱۰ شهریور در ۲۰ سینمای تهران و ۱۵ سینما در شهرستان‌ها اکران خواهد شد.

 


 

فروشنده, رکورد قیمت فروش بلیط را شکست

 

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش  درباره دلیل افزایش قیمت بلیت فیلم سینمایی «فروشنده» توضیح داد: براساس مصوبه قبلی شورای صنفی نمایش امکان افزایش قیمت بلیت تا سقف ۱۵ هزار تومان برای سینماهای مدرن وجود دارد وبراین اساس سینماهای مدرن در روزهای عادی قیمت بلیت را ۱۲ هزار تومان و قیمت بلیت در روزهای پنج شنبه و جمعه را برای فیلم «فروشنده» 15 هزار تومان در نظر گرفتند. 

.

مخالفت اصغر فرهادی با افزایش قیمت بلیط های “فروشنده” - تصویر 2
 

وی درباره علت افزایش قیمت توضیح داد: تایم فیلم «فروشنده» طولانی است و به همین دلیل ۶ سانس سینمایی به ۵ سانس تقلیل می یابد به همین دلیل سینماهای مدرن قیمت بلیت خود را براساس مصوبه شورای صنفی نمایش افزایش دادند. 

 


 

اصغر فرهادی با افزایش قیمت بلیت مخالفت کرد…. بلیت "فروشنده" 10هزار تومانی شد

 

علی سرتیپی پخش کننده فیلم سینمایی "فروشنده" ساخته اصغر فرهادی، از بازگشت قیمت فروش بلیت این فیلم به قیمت ۱۰ هزار تومان خبر داد و گفت: مخاطبان می توانند بلیت های فیلم فروشنده را با همان قیمت قبلی یعنی ۱۰ هزار تومان تهیه کنند.


.

مخالفت اصغر فرهادی با افزایش قیمت بلیط های “فروشنده” - تصویر 3

سرتیپی درباره دلیل این اقدام افزود: افزایش قیمت بلیت که از سوی شورای صنفی اتفاق افتاده بود با مخالفت شدید اصغر فرهادی همراه شد و به همین علت قیمت فیلم به همان قیمت سابق در پردیس های سینمایی و سینماهای مدرن برگشته است.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه