رنگ سال ۲۰۱۴ - بنفش درخشان و عجیب گل ارکیده است ، سرشار از اعتماد به نفس و گرما. زیبایی خیره کننده این رنگ و شور و حرارت آن انرژی دوباره ای در بیننده ایجاد می‌کند.

 رنگ سال ۲۰۱۴ - بنفش درخشان و عجیب گل ارکیده است ، سرشار از اعتماد به نفس و گرما. زیبایی خیره کننده این رنگ و شور و حرارت آن انرژی دوباره ای در بیننده ایجاد می‌کند.

 

  U1386830712

رنگ سال ۲۰۱۴, رنگ مد سال ۲۰۱۴

شرکت پنتون رنگ PANTONE 18-3224 ، رنگ بنفش فریبنده و جادویی شکوفه‌های ارکیده را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۴ معرفی کرد.در حالی که رنگ سبز زمردی سال گذشته سمبلی از رشد و تازگی بود ، بنفش ارکیده ای با عبور از چشم‌ها، قدرت تخیل را بیدار میکند.

Leatrice Eiseman مدیر اجرایی پنتون درباره این رنگ گفت : "بنفش ارکیدی دعوتیست به نوآوری، خلاقیت روز افزون و اصالت ، که به طور فزاینده در جامعه امروز ارزشمند است، با یک هماهنگی دلنشین از تن‌های سرخابی ، بنفش و صورتی،رنگ ارکیده بنفش ، الهام بخش اعتماد به نفس و سرچشمه شادی‌های بزرگ ، عشق و سلامتی است."

او می‌گوید که انتظار دارد این رنگ خیلی زود همه گیر شود چرا که این رنگ با بیشتر تن‌های رنگی پوست هم خوانی دارد و مکمل رنگ‌های خنثی است . این رنگ تحولی در لباس‌های شما ایجاد خواهد کرد ،چرا که اکثر ما تا به امروز از این رنگ چندان استفاده نکرده ایم .

F1386830712

این رنگ در دنیای مد بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، نمونه‌های بسیار زیبایی در طراحی لباس و کیف و کفش می‌توانید پیدا کنید ، یک نمونه کیف و لباس را می‌توانید در تصویر زیر ببینید :

رنگ سال ۲۰۱۴ و دنیای فشن و مد

T1386830712

از این رنگ در طراحی فضای داخلی و دکوراسیون ، دیزاین لوازم منزل ، مبلمان و کاغذدیواری ، حتی در محصولات زیبایی استفاده شده است . با استفاده از این ترکیب رنگ می‌توانید فضایی شاد و پرانرژی ایجاد کنید .

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه