راهنمایی خانم ها در یک رابطه جنسی- قسمت اول

مرحله اول : چگونه مردتان را تحریک کنید

در این قسمت یاد خواهید گرفت که چگونه شوهرتان را به طرز باور نکردنی از سر تا پا غرق شادی و هیجان کنید. هدف از این آموزش بدست آوردن مهارت و دانش احیای زندگی جنسی و تقویت تحریک کنندگی شما می باشد . این مرحله به چگونگی تحریک نمودن مردتان اختصاص دارد. شاید بگوئید این وظیفه خود اوست! خوب، بله، اگر شما فکر می کنید که در یک رابطه جنسی، هر شخص مسئول تحریک شدن خودش می باشد، حق با شماست. اما من فکر می کنم طرفین چنین رابطه ای موظفند برای تحریک یکدیگر نیز تلاش کنند . به نظر کار ساده ای می رسد، اما حقیقت این است که در عمل هر کسی متفاوت از دیگران تحریک می شود. وقتی شما واقعاً امیال منحصر بفرد یکدیگر را بشناسید،حقیقتاً از با هم بودن در تختخواب لذت خواهید برد .

کشف امیال یک مرد:

یکی از اولین مراحل در ارضای یک مرد، مرحله” برانگیختگی “ می باشد . اسم این مرحله را می گذاریم ” شروع تحریک مرد“ برای اینکه همان زن دلربائی باشید که هیچ مردی نمی تواند در برابرش مقاومت کند، من پیشنهاد می کنم که در مورد آنچه باعث تحریکش می گردد با وی صحبت کنید. تنها از این راه است که می توانید بفهمید چه چیزی هر دوی شما را برای معاشقه آماده می کند .

فرم معاشقه :

آماده اید که بفهمید چگونه مردتان را سر حال کنید؟ ابتدا در فرم معاشقه که در زیر آمده است، جاهای خالی را پر کنید، و سپس چک لیست تحریک را تکمیل کنید . از شوهرتان بخواهید که پنج دقیقه وقت بگذارد و چک لیست زیر را پر کند یا اینکه می توانید از آن بعنوان یک تمرین سرگرم کننده که با هم انجامش می دهید استفاده کنید (مثلاً در هنگام صرف چای بعد از شام، اما نه در تختخواب). هدف ما این است که دیدگاه روشنی از آنچه که برای تحریک کردن او باید انجام دهید و آنچه نباید انجام دهید، بدست آوریم . بدین ترتیب شانس این را خواهید داشت که چیزهائی که مردتان دوست دارد و آنچه که باعث تحریک وی می گردد را بفهمید .

آماده اید آنچه را که مردتان در معاشقه و قبل از آن دوست دارد، بدانید؟ از او بخواهید جاهای خالی را پر کند یا اینکه هر جمله را با صدای بلند بخوانید و از او بخواهید آنرا تکمیل کند . ممکن است از پاسخهای او شگفت زده شوید، اما قطعاً تفریح خوبی برایتان خواهد بود !

۱- جائی را که دوست دارم همسرم ببوسد : .......................

۲- آواز یا موسیقی که واقعاً مرا سر حال می کند: ......................

۳- وقتی همسرم ......................... می پوشد نمیتوانم چشم از او بردارم.

۴- جنسی ترین قسمت بدن همسرم : ............................

۵- شاید مسخره بنظر برسد، اما وقتی همسرم ....................... ، من از شدت تحریک دیوانه می شوم.


حالا که تصمیم دارید اولویتهای معاشقه خود را با یکدیگر در میان بگذارید، از شوهرتان بخواهید قسمتهای مربوط به خود را علامت بزند .

گزینه های زیر مرا برای معاشقه سرحال و آماده می کند :

1- در آغوش گرفتن همسرم.
2- رقصیدن با همسرم.
3- گذراندن یک غروب عاشقانه با همسرم.
4- ارتباط با همسرم بروش غیر جنسی (آشپزی با یکدیگر، گفتگو، با هم قدم زدن، و غیره .)
5- اینکه بدانم همسرم حال و حوصل. معاشقه دارد.
6- وقتی همسرم بدن مرا می بوسد (شانه ها، گردن، شکم، و غیره .)
7- فقط فکر اینکه با همسرم در تختخواب باشم .
8- دیدن اینکه همسرم یک زیرپوش زنانه پوشیده است .
9- ماساژ دادن بدن همسرم
10- اینکه همسرم پشت مرا ماساژ دهد
11- لخت دیدن همسرم
12- حمام کردن با همسرم
13- گفتن امیال جنسی ام به او
14- دیدن مجلات جنسی
15- تماشای فیلمهای تحریک کننده یا جنسی
16- رفتن به کلوپهای رقص
17- اینکه ببینم همسرم تحریک شده، هیجان زده یا هوسی ا��ت
18- احساس کردن بدن همسرم در کنار خود
19- بوسیدن همسرم
20- لمس کردن سینه های همسرم
21- لمس کردن آلت تناسلی همسرم
22- لمس شدن یا تحریک شدن آلتم توسط دست همسرم
23- لمس شدن یا تحریک شدن آلتم توسط دهان همسرم

آزمایش فکرهای تازه :

همانطور که می بینید، این لیست می تواند بی پایان باشد، زیرا ظرفیت انسان برای لذت و تحریک به گستردگی تخیل شماست و تارهای عصبی شما !تعجبی ندارد که اغلب مشکل است امیال شوهرتان را حدس بزنید. اما وقتی چک لیستی داشته باشید که موارد تحریک شدن او را بیان می کند، می توانید تصمیم بگیرید که بعنوان یک همسر چگونه رفتار کنید . شما حتی ممکن است بخواهید برخی از موارد چک لیست را که او علامت نزده است و شما نیز تا بحال انجامش نداده اید، امتحان کنید . برای مثال، اگر تماشای فیلم جنسی او را تحریک می کند، شما می توانید فیلمهائی را انتخاب کنید که برای هر دوی شما تحریک کننده باشد .

تکالیفی برای شبهای پرحرارت

این هفته کمی وقت بگذارید تا لیست تمایلات تحریک کننده شوهرتان را تهیه کنید گفتگوی باز و صریحی با یکدیگر ترتیب دهید، و وقتی که به تمام اسرار برانگیختگی او که در لیست به آنها اشاره کرده پی بردید، هر یک از آنها را روی یک تکه کاغذ بنویسید و در یک کوزه یا جعبه بیندازید تا وقتی که هر دو سر حال هستید قرعه کشی کنید . مرحله بعدی در این درس بسیار ساده است . یا دو تا قرعه از جعبه انتخاب کنید یا براحتی به لیست خود نگاه کنید تا تصمیم بگیرید کدام کارها را دوست دارید که در طی روزهای آینده امتحان کنید.

اگر می خواهید که در این درس یک گام جلوتر بروید، مجدداً سراغ فرم و چک لیست فوق بروید . فقط این بار تمایلات خودتان را در نظر بگیرید نه شوهرتان . مهم نیست که کدام حرکت شما را سر ذ وق می آورد، اولین گام در ارضای جنسی این است که آنچه از شوهرتان می خواهید به او بگوئید . این شاید فقط آن چیزی باشد که شما بعنوان یک همسر نیاز دارید تا رؤیاهایتان را جامه عمل بپوشانید!

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه