جنگجویان فضایی

گریس کلی” روزگاری یکی از زیباترین زنان دنیا لقب گرفت . او بعد از ملاقات با ” پرنس رینر” پرنس موناکو فکر میکرد مرد ایده آل زندگی اش را یافته است و حتی به خاطر ازدواج با او کار در سینمای هالیوود را رها کرد و راهی قصر ۲۳۵ اتاقه خود در سواحل دریای مدیترانه شد.
عاقبت تلخ یک ازدواج سلطنتی+ تصاویر
اما درست ۶ سال بعد از به دنیا آوردن وارث تاج و تخت ” آلبرت ” و دخترش “کارولین” او تصمیم گرفت کاخ آرزوهایش را ترک کند و به امریکا باز گردد. جایی که به او پیشنهاد ۱ میلیون دلاری بازی در یکی از فیلمهای جدید هیچکاک داده شده بود.
اما گفته میشود آنچه او را به رفتن ترغیب میکرد پول نبود بلکه رفتار خشن و قوانین استبدادی همسرش بود که این زن شاداب را به یک زن افسرده و غمگین تبدیل کرد که اکثر اوقاتش را در تنهایی سپری میکرد.

عاقبت تلخ یک ازدواج سلطنتی+ تصاویر

او بارها اعلام کرد تنها به خاطر دو فرزندش این زندگی را تحمل میکند و در اصل در قصر موناکو زندانی است.
اخیرا زندگینامه وی در حال فیلمبرداری است و گفته میشود ساخت این فیلم تابوی پرداختن به دلایل ازدواج این زن را خواهد شکست ودلیل اصلی این زندگی به زودی روی پرده نقره ای خواهد رفت.

عاقبت تلخ یک ازدواج سلطنتی+ تصاویر

عکس سمت راست متعلق به فیلم زندگی گریس کلی است
گفته میشود همسر او از زمان تولد نخستین فرزندش خیانت به وی را آغاز کرد و از همان زمان او دچار افسردگی شدید شد.
حاصل ازدواج “گریس کلی” با پرنس موناکو ۳ فرزند است ، او دیگر هیچگاه به عرصه سینما بازنگشت و در سال ۱۹۸۲ در اثر یک تصادف کشته شد و به این ترتیب پرونده یک ازدواج سلطنتی برای همیشه بسته شد.

عاقبت تلخ یک ازدواج سلطنتی+ تصاویر

منبع: پرداد
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه