جنگجویان فضایی

لباس مورد علاقه متولدین فروردین

زهرا تالانی: چینی ها معتقدند که همانطور که متولدین هر ماه خصوصیات اخلاقی تا حدودی یکسانی دارند،لباس پوشیدنشان هم تابع همان ماه است.مثلا فروردینی ها به دنبال مد هستند و بیشتر به به رنگ های قرمز و سیاه علاقه دارند.
چه لباسی می پوشند؟

متولدین این ماه دوست دارند در همه چیز اول باشند. آنها از همه اطلاعات روز مربوط به مُد و مارک های مختلف لباس آگاهند. آنها از امتحان کردن هر چیزی که مطابق با علایقشان باشد هیچ واهمه ای ندارند و از جسورانه ترین استایل ها و سبک ها استفاده می کنند. به محض دیدن هر مدل جدید در ویترین مغازه ها، باکی ندارند که حقوق به زحمت به دست آورده شان را صرف خرید آن کنند، چون می خواهند اولین نفری باشند که آن مدل را تن می کند.
مطمئناً هر مُد و سبک جدیدی از لباس برای اولین بار توسط یکی از متولدین این ماه پوشیده شده است.متولدین این ماه بنا بر طبیعت آتشین خود، تمایل زیادی به رنگ های قرمز و سیاه دارند. کاری ندارند که چه رنگ، چه جنس یا چه مدلی از لباس به آنها بیشتر می آید، آنها همه ی مدل ها و همه ی رنگ ها را امتحان می کنند. لباسهای آنها معمولاً رنگارنگ و پر نقش و نگار است. اما هر چه که هست کاملاً مطابق با آخرین مُد جهان است. کلاه و الماس برای زینت بخشیدن به انگشتان و گردن جزء لوازم زینتی است که بیشتر از چیزهای دیگر مورد استفاده متولدین این ماه قرار می گیرد.

 

چهره های فروردین خوش لباسند؟

بسیاری از افرادی که ما در دنیای سیاست و هنر می شناسیم متولد ماه فرودین هستند. با توجه به ویژگی لباس پوشیدن این افراد، به نظر شما آیا این هنرپیشگان و سیاستمداران مطابق ماهشان لباس می پوشند؟

این نام ها را مرور کنیدِ؛ مجید مجیدی (کارگردان) ، محمدعلی کشاورز (هنرپیشه) ، خسرو شکیبایی (هنرپیشه) ، چارلی چاپلین (هنرپیشه انگلیسی)، علیرضا افتخاری (خواننده)، مارلون براندو (هنرپیشه آمریکایی)، بیسمارک (صدراعظم پیشین آلمان)، ژوزف پولیتزر (روزنامه نگار آمریکایی)، هنری جیمز (نویسنده آمریکایی)، ونسان ونگوک (نقاش هلندی)، نیکیتا خروشچوف (نخست وزیر سابق روسیه) و تنسی ویلیامز (نویسنده آمریکایی)، محمد رضا گلزار (هنرپیشه) ، خشایار اعتمادی (خواننده ایرانی)ُ‌ژاله علو (بازیگر)، بیتا فرحی (هنرپیشه)، پوران درخشنده (کارگردان)، رخشان بنی اعتماد (کارگردان) ،، مریلا زارعی (هنرپیشه)
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه