فیلم سینمایی «گشت ارشاد۲» به کارگردانی سعید سهیلی در حال حاضر در اطراف خیابان بهارستان در فیلمبرداری است. این فیلم تاکنون حدود ۹۰ درصد از فیلمبرداری خود را پشت سرگذاشته به برداشتهای شب خود رسیده است. پولاد کیمیایی درباره تفاوتهای «گشت ارشاد ۲» نسبت به قسمت اول آن، گفت قسمت دوم فیلم «گشت ارشاد» نسبت به قسمت اول آن، تفاوت بسیاری پیدا کرده است و دیگر از آن لطیفه هایی که در قسمت اول وامدار آن بود، بهره نمی گیرد. وی افزود نقطه اتصال داستان قسمت اول به دوم این فیلم، نقش «عطا» است که در پایان قسم ...

.

بازیگران با تیپ متفاوت در گشت ارشاد ۲ - تصویر 1

 

 

فیلم سینمایی «گشت ارشاد۲» به کارگردانی سعید سهیلی در حال حاضر در اطراف خیابان بهارستان در فیلمبرداری است. این فیلم تاکنون حدود ۹۰ درصد از فیلمبرداری خود را پشت سرگذاشته به برداشتهای شب خود رسیده است.

پولاد کیمیایی درباره تفاوتهای «گشت ارشاد ۲» نسبت به قسمت اول آن، گفت قسمت دوم فیلم «گشت ارشاد» نسبت به قسمت اول آن، تفاوت بسیاری پیدا کرده است و دیگر از آن لطیفه هایی که در قسمت اول وامدار آن بود، بهره نمی گیرد. وی افزود نقطه اتصال داستان قسمت اول به دوم این فیلم، نقش «عطا» است که در پایان قسمت اول فوت می کند و این بازگشت وی خود داستانی دارد. 

.

بازیگران با تیپ متفاوت در گشت ارشاد ۲ - تصویر 2

 

«گشت ارشاد 2» بیشتر برخی از صنوف را هدف قرار می دهد و داستان جالبی می سازد. این فیلم به هیچ عنوان شبیه قسمت اول نیست و وقتی مخاطبان در سینما آن را مشاهده کنند با تفاوتهای بسیاری از قسمت اول رو به رو می شوند.

این فیلم سینمایی سکانسهای زد و خورد، خود را با حضور تمامی بازیگران در خیابان بهارستان پشت سر می گذارد.

.

بازیگران با تیپ متفاوت در گشت ارشاد ۲ - تصویر 3

 

در خلاصه داستان «گشت ارشاد۲» که توسط سعید سهیلی و حمید فرخ نژاد تهیه می شود آمده است:

عباس و حسن پس از پنج سال از زندان آزاد شده، سراغ عطا می روند . عطا در این مدت در کما بوده و به تازگی بهوش آمده و به زندگی عادی بازگشته . این سه رفیق دوباره با هم همرا شده، در پی کاری شرافتمندانه می گردند. اما پس از تلاش های بسیار، ناچار می شوند دوباره ….

.

بازیگران با تیپ متفاوت در گشت ارشاد ۲ - تصویر 4

 

بازیگران این فیلم عبارتند از :حمید فرخ نژاد، پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی، بهاره افشاری، ترلان پروانه، سارا سهیلی، ساناز طاری، امید روحانی، اسدالله یکتا، صفر کشکولی، محمد الهی، فاطمه شکری، داوود مقدادی، رضا شمس الدین، فاطمه مرتاضی، منصور نوبخت، ابوالفضل تُهرابی، ملیحه جلیلی، محمدعلی نقلی لو، هادی افضلی، محمدکریم ولدخانی، شهرام احمدنیا و مهدی ماهانی.

از عوامل این فیلم می توان به، سعید سهیلی کارگردان، مسعود سلامی مدیر فیلمبرداری، رحمت عبدالله زاده مدیر تولید اشاره کرد، همچنین تهیه کنندگی این فیلم را سعید سهیلی و حمید فرخ نژاد به صورت مشترک بر عهده دارند.

.

بازیگران با تیپ متفاوت در گشت ارشاد ۲ - تصویر 5

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه